خرید بهترین مودم باکیفیت و قیمت روز

راهنمای خرید مودم یکی از اولین کارهایی است کهب یاد برای خرید بهترین مودم آ« را به خوبی انجام دهید
در بازار گزینه های مختلفی پیدا خواهید کرد که می توانند تصمیم خرید را پیچیده کنند. در اینجا ما یک راهنما برای انتخاب مدلی متناسب با نیازهای شما ارائه می دهیم.
مودم 4G

مودم های 4G دسترسی به اینترنت از طریق سیم کارت را ارائه می دهند. به شما امکان می دهد چندین دستگاه Wi-Fi را به یک سیم کارت داده 4G در مودم متصل کنید و هر کجا که بروید متصل شوید.

می توانید از طریق تلفن هوشمند ، تبلت ، لپ تاپ و غیره به اینترنت وصل شوید ، بنابراین وقتی در خانه نیستید بسیار مفید است.
بهترین مودم های 4G سال 2021

مطمئن نیستید کدام مدل را انتخاب کنید؟ نگاهی به سه مودم برتر 4G سال:
بهترین ارزش برای پول

آیا خانه تعطیلاتی اجاره کرده اید و متوجه شده اید که هیچ اتصال اینترنتی وجود ندارد؟ نگران نباشید ، با این مدل شما راه حل مشکل را پیدا خواهید کرد. به لطف شیار سیم کارت یکپارچه آن ، می توانید بدون نگرانی و بدون اتلاف وقت در تنظیمات طولانی و پیچیده ، ارتباط را با خود به هرجایی ببرید.
بهترین مدل رده بالا

با استفاده از این مودم 4G می توانید تا 7 برابر سریعتر از دسته 3G قبلی لذت ببرید. در هر کجا که هستید به اینترنت دسترسی داشته باشید ، فعالیت هر کاربر متصل به شبکه خود را کنترل و محدود کنید. با امنیت برای محافظت از همه دستگاه های متصل شده خود در برابر هر گونه تهدید.
بهترین مدل ارزان

این مدل با طراحی زیبا و سبک ، راه حل مناسبی برای لذت بردن از اتصال به اینترنت در هر کجا که هستید است. 10 کاربر را از طریق Wi-Fi و 1 نفر را از طریق USB به راحتی متصل کنید. تمام شدن شارژ باتری دیگر جای نگرانی نیست. مصرف کم برق دستگاه به شما امکان می دهد 6 ساعت یا 600 ساعت در حالت استراحت کار کنید.
مقایسه بهترین مودم های 4G

قبل از تصمیم گیری ، نگاهی به این مدل ها چگونه است؟ از Lo-Mejor ، ما این تحلیل مقایسه ای را آماده کرده ایم تا شما بتوانید یکی از مواردی را که متناسب با نیاز شما است انتخاب کنید:
بهترین کیفیت - قیمت
روتر TP-Link TL-MR6400 ، 4G LTE (Cat 4) ، سرعت ...
ASUS 4G-N12 B1 - 4G LTE WiFi Router N300 جایگزین برای ...
ارزانترین
Huawei E5573C - Wi-Fi تلفن همراه (سرعت 150 مگابیت در ثانیه ...
روتر قابل حمل Wi-Fi TP-Link M7350 - 4G (CAT4) ، MiFi ، ...
مودم 4G - TP-Link
مودم 4G - ASUS
مودم 4G - هواوی
مودم 4G - TP-Link
با MicroSim
آنتن های متحرک خارجی
حداکثر 10 کاربر
با نمایشگر OLED
سرعت تا 300 مگابیت در ثانیه
سرعت تا 300 مگابیت در ثانیه
سرعت تا 150 مگابایت در ثانیه
سرعت تا 150 مگابایت در ثانیه
در مدل های مختلف موجود است
در مدل های مختلف موجود است
در مدل های مختلف موجود است
در مدل های مختلف موجود است
توجه: 9.5 / 10
توجه: 10/10
توجه: 9/10
توجه: 10/10
71.99 یورو
93.24 یورو
83.29 یورو
72.40 یورو
بیشتر ببین
بیشتر ببین
بیشتر ببین
بیشتر ببین
چرا مودم 4G بخریم؟

این یک ابزار بسیار مفید است که می توانید به راحتی و راحت به اینترنت متصل شوید. این یک راه حل بسیار ساده و سودآور است که بیشترین انعطاف پذیری را به شما ارائه می دهد.
برای داشتن اینترنت در هر کجا

مودم 4 گیگابایتی خوب هنگامی که برای تعطیلات یا کار به مسافرت می روید ، یافتن هتل هایی که همچنان از کلید Wi-Fi شارژ می گیرند معمول است. با مودم 4G می توانید از هرجایی به اینترنت متصل شوید.

بهتر از این ، شما مجبور نیستید از همان شبکه بقیه مهمانان استفاده کنید ، که اغلب کند است و اغلب سیگنال ضعیفی در اتاق دارد.

از طرف دیگر ، بیشتر اپراتورهای تلفن همراه رومینگ رایگان click در اتحادیه اروپا را ارائه می دهند ، اما در سایر نقاط با نرخ ثابت. هنگام سفر به خارج از کشور ، به جای پرداخت این هزینه اضافی در همه دستگاه های خود ، همه آنها را به یک نقطه اتصال تلفن همراه متصل کنید. شما فقط یکبار این هزینه را پرداخت خواهید کرد ، اما در همه دستگاه های الکترونیکی خود اینترنت خواهید داشت.

مودم 4 گرم
برای راحتی استفاده شما

مودم 4 گرم متصل به دستگاه ها استفاده از این دستگاه ها مانند آنتن های wi-fi بسیار راحت است و نیازی به تنظیمات ندارند. می توانید دستگاه های فقط Wi-Fi را به اتصال داده تلفن همراه متصل کنید.

چه در ساحل باشید ، چه در استخر یا در زمینی که می توانید سیگنال تلفنی دریافت کنید ، می توانید با استفاده از MiFi یک شبکه بی سیم ایجاد کرده و از طریق هر دستگاه Wi-Fi به اینترنت متصل شوید.

همچنین ، می توانید چندین دستگاه را به طور هم زمان وصل کنید. بعضی از مدل ها به شما امکان می دهند 10 دستگاه یا بیشتر را به یک نقطه اتصال متصل کنید ، که بسیار ارزان تر از پرداخت هزینه یک برنامه داده تلفن همراه برای هر یک از آن دستگاه ها است.
مودم 4G پر فروش

اگر می خواهید یک مدل با کیفیت را با بهترین قیمت دریافت کنید ، اکنون وارد شوید تا بهترین فروش لحظه را ببینید:
پیشنهاد
روتر فای HUAWEI Mobile WiFi E5576 - 4G LTE Mobile ...
HUAWEI Mobile WiFi E5576 - 4G Mobile WiFi Router ...
79.00 یورو 45.11 یورو
بیشتر ببین
پیشنهاد
[جدید] روتر TP-Link M7000 Mobile 4G Wifi MiFi 4G ...
[جدید] TP-Link M7000 Router 4G Mobile Wifi MiFi ...
54.99 یورو 45.50 یورو
بیشتر ببین
پیشنهاد
روتر TP-Link TL-MR6400 ، 4G LTE (Cat 4) ، سرعت ..
.
روتر TP-Link TL-MR6400 ، 4G LTE (Cat 4) ، ...
75.72 یورو 71.99 یورو
بیشتر ببین
پیشنهاد
مودم Wi-Fi / LTE قفل Huawei E8372 Wingle 4G ...
Huawei E8372 Wingle 4G قفل WiFi / مودم ...
102.34 یورو 58.99 یورو
بیشتر ببین
چگونه مودم 4G را انتخاب کنیم؟

مدل های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام می توانند نیازهای مختلف را برآورده کنند. هنگام تصمیم گیری برای انتخاب مدل به عوامل اصلی زیر توجه کنید.
سرعت

مودم مدرن 4g حتی اگر دستگاه های شما از اتصال 4G پشتیبانی می کنند ، می توانید از مودم با اتصال سریعتر استفاده کنید. بنابراین ، هنگام خرید آن بهتر است مدلی را در نظر بگیرید که سرعت اتصال آن بین 150 مگابیت بر ثانیه و 300 مگابیت بر ثانیه باشد.

این نوع مودم به اندازه کافی سریع است که امکان اتصال روان به اینترنت را در هر کجا که باشید امکان پذیر می کند. بنابراین می توانید اطلاعات را بدون وقفه بارگیری و بارگذاری کنید ، از فیلم های HD لذت ببرید ، پرونده ها را در چند ثانیه بارگیری کنید و از تماس های ویدئویی بدون وقفه لذت ببرید.
باتری

اگر مودم بی سیم 4G را انتخاب کنید ، جنبه مهمی که باید بررسی کنید ، استقلال باتری است که در آن قرار دارد. این باید برای یک روز کاری کامل طول بکشد.

اگرچه زمان کار 8 تا 10 ساعت حداقل کاری است که قابل تأمل است ، بنابراین به ما امکان می دهد بدون وقفه یک روز کامل کار کنیم ، بهترین مدل های بازار می توانند بدون شارژ مجدد به بیش از 20 ساعت پشت سر هم برسند.
گزینه های امنیتی

مودم 4 گرم با آنتن اگر می خواهید با خیال آسوده پیمایش کنید ، حتما دستگاهی با ویژگی های امنیتی خریداری کنید. به این ترتیب می توانید رمزهای عبور را برای اتصال Wi-Fi خود ایجاد کنید تا اطلاعات مهمی که با آنها مشاوره می کنید در اختیار افراد غیر مجاز نباشد.

علاوه بر این ، از طریق برنامه ای که روی تلفن هوشمند خود نصب خواهید کرد ، می توانید کنترل والدین را در دستگاههایی که فرزندانتان از آن استفاده می کنند ، پیکربندی کنید ، محدودیت استفاده از داده را تعیین کرده و دستگاههایی را که می توانند به Wi-Fi شما دسترسی داشته باشند ، کنترل کنید.
منبع تغذیه

مودم قابل حمل 4g در بازار مدل هایی با فرمت dongle با سیم کارت یکپارچه پیدا می کنید که توسط دستگاهی که به آن متصل شده اند تغذیه می شوند. برخی دیگر باتری داخلی را یکپارچه می کنند ، بنابراین نیازی به اتصال کابل ندارند و بی سیم هستند.

از طرف دیگر ، مدل هایی وجود دارند که به روشی مشابه روترهای سنتی کار می کنند. اتصال آنها به منبع تغذیه ضروری است و می توان آنها را به اینترنت و یا با سیم کارت متصل کرد.
شیارها

مودم قدرتمند 4g در بسیاری از مدل ها معمولاً فقط دو اسلات وجود دارد: یکی برای USB و دیگری برای سیم کارت. این ها عمدتا مدل های قابل حمل و کوچکی هستند ، اما در سایر دستگاه های پیشرفته تر می توان اسلات کارت SD و پورت های USB بیشتری را یافت که امکان شارژ دستگاه های دیگر را نیز فراهم می کند.

مدل های مشابه روترهای سنتی همچنین دارای یک پورت اترنت ، LAN و WAN 1 گیگابیت بر ثانیه هستند تا خروجی را از مودم به اینترنت متصل کنند.
قابلیت اتصال

مودم Huawei 4g در زمان خرید شما باید تصمیم بگیرید که آیا به دنبال مدلی هستید که چندین دستگاه بتواند همزمان به آن متصل شود یا گزینه هایی که ظرفیت اتصال را محدود می کنند.

برای ایجاد یک نقطه اتصال Wi-Fi Dual Band فقط باید سیم کارت 4G را وارد کنید. به این ترتیب ، می توانید اتصال 4G / 3G را با حداکثر 10 دستگاه ، در برخی از مدل ها مانند تبلت ، تلفن همراه ، لپ تاپ یا کنسول بازی به اشتراک بگذارید.
راحتی در استفاده

صفحه نمایش بزرگ مودم 4g بسیاری از دستگاه ها دارای یک نمایش بصری هستند که باعث می شود در محدوده نرخ داده راحت بمانید و در صورت تمایل از سقف ماهیانه جلوگیری کنید. با این حال ، می توانید آن را از طریق برنامه نیز بررسی کنید.

همچنین اطلاعات بسیار بیشتری از وضعیت عملکرد دستگاه مانند عمر باتری ، قدرت سیگنال ، وضعیت اتصال WiFi ، کاربران متصل و غیره را نشان می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *